iPhone 7 Şikayetleri Gelmeye Devam Ediyor!

iPhone 7 şikayetleri her geçen gün birbirinden farklı konularla gelmeye devam ediyor. Apple da 7 Eylül’de tanıtımını gerçekleştirdiği yeni modellerine gelen bu şikayetler için çözüm yolları sunmayı ihmal etmiyor.

iPhone 7 Şikayetleri!

Apple’ın yeni modeli olan iPhone 7‘lere sahip olan kullanıcılardan cihazlarla ilgili şikayetler gelmeye başlamıştı. Bunlardan ilki ve en dikkat çekeni telefondan gelen bir ‘tıslama‘ sesi olduğu ile ilgiliydi. İlk olarak Stephen Hackett isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından rapor edilen bu ses, kayda da alınmış. 9to5Mac‘in haberine göre bu modellerin yeni A10 Fusion yonga seti, yüksek güç gerektiren işlemler sırasında garip sesler çıkarıyor. Bu sorunla ilgili başvuranların nasıl bir yanıt alacağı da şimdilik belirsizliğini koruyor.

Sosyal medyada yer alan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ilgili bir başka şikayet ise, iPhone 7’nin Uçak Modu ile ilgili oldu. Bildirilen soruna göre, Uçak Modu aktifleştirildikten sonra otomatik olarak kapanan kablosuz bağlantıların Uçak Modu‘nun açılmasıyla tekrar aktifleşmemesi oldu. Bu sorunun bildirilmesiyle bir iPhone 7 sahibi, iPhone 6S’in de bulunduğu bir video aracılığı ile sorunu sosyal medya üzerinden yayınladı. Apple tarafından gelen yanıt ise bu sorunun tüm iPhone 7 modellerinde olmadığı ve bu sorunu yaşayanların Apple Store‘a giderek telefonlarını değiştirebilecekleri söylendi.

Benzer Haberler

Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!

Yorum Yazın