Turkcell Oyun Platformu Gamecell Duyuruldu!

Bugün düzenlenen bir lansman ile Turkcell Gamecell tanıtıldı. Turkcell bu tanıtımda, oyuncular için kurduğu yeni hizmeti ile kendi oyun platformunu oluşturmaya hazırlandığını duyurdu.

Turkcell Gamecell Tanıtıldı!

Bugün düzenlenen lansman ile Türkiye’deki 30 milyon kişilik oyun pazarına giren Turkcell, alışkanlıkları değiştirmeyi hedefliyor.Türk Telekom‘un Playstore‘una rakip olan oyun platformu ile oyunseverler için de güçlü bir seçenek olmayı amaçlıyor. Lansmanda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, ilk olarak platform üzerinden 2.000‘den fazla oyunun satışa sunulacağını belirtti. Sonrasında ise, bu platformun oyunseverlerin sadece oyun satın aldıkları değil aynı zamanda takım kurup turnuvalara katıldıkları bir platform olacağını söyledi. Sözlerine, oyun dünyasının tüm gelişmelerinin takip edildiği bir platform olmasını arzuladıklarını dile getirerek devam etti.

Turkcell Oyun Platformu Gamecell Duyuruldu!Gamecell oyun satışının dışında dünyada her geçen gün daha da popülerleşen e-Spor turnuvaları için bir buluşma noktası olacak. Turkcell ve BigKazan işbirliği ile oluşan Gamecell’den online satın alınan oyunlar indirilirken, dosya boyutunun yüksek olması adil kullanım kotasını etkilemeyecek. 20 TL ve üzeri oyun alan Superonline fiber kullanıcıları, istedikleri zaman Turbo Butonu ile Adil Kullanım Kotası ve hız limitine takılmadan oyun indirebilecekler.

Benzer Haberler

Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!

Yorum Yazın