Assassin’s Creed Efsanesi Ezio’dan Güzel Haber!

Assassin’s Creed Efsanesi Ezio için oyunseverlere güzel bir haber var. Oyunun en sevilen karakteri olan Ezio, özel 3 oyunluk koleksiyon seti ile artık yeni nesil konsollara geliyor.

Assassin’s Creed Konsollara Geliyor!

Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon ve macera dolu bu oyun, çıktığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Oyun içerisinde bu zamana kadar birçok farklı suikastçi yer almış olsa da, en çok sevilen sadece Altair ve Ezio olmuştu. Ancak Altair‘in her zaman bir adım ilerisinde yer alan Ezio Auditore da Firenze, Assassin’s Creed II ile oyunseverlerin karşısına çıkmıştı. Şimdi bu AC‘nin en sevilen karakteri için Assassin’s Creed The Ezio Collection oyun koleksiyonu ön siparişe açıldı. AC, Oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen bu buluşması ile yine dikkatleri çekmeyi başardı.

Assassin's Creed Efsanesi Ezio'dan Güzel Haber!

Ezio’nun bulunduğu üç oyunu kapsayan bu paket, PlayStation 4 ve Xbox One gibi yeni nesil konsollarda oynanabilecek. Ezio Koleksiyon Paketi şu an 60 dolar fiyatı ile ön sipariş olarak satın alınabiliyor. Paketin piyasaya çıkış tarihi ise 15 Ekim olarak belirlenmiş durumda.

Benzer Haberler

Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Yerli Arama Motoru Geliyoo Sonunda Kullanıma Sunuldu!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Netflix için Offline İzleme Özelliği Yayınlandı!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!
Rogue One: A Star Wars Story için Yeni Fragman!

Yorum Yazın