Super Mario Run Yayınlandı!

iPhone 7‘nin etkinliğinde Nintendo tarafından duyurulan Super Mario Run yayınlandı. Oyun, şu an için sadece iOS kullanıcılarına özel olarak App Store‘ye geldi.

Super Mario Run Hazır!

Nintendo, iPhone 7 etkinliğinde oyunun, 15 Aralık tarihinde çıkacağını duyurmuştu. Uygulamanın hazır olması ile birlikte de oyun bu tarihte yayınlandı. Ücretsiz olarak yayınlanan oyunda, uygulama içi satın alma seçenekleri de mevcut. Bu satın alma seçenekleri ile oyun içerisindeki kilitli alanları açabiliyorsunuz. Toplamda 6 farklı dünya ve 24 değişik bölüm ile sunulan oyunda otomatik olarak giden Mario‘yu yöneterek ilerleyebileceksiniz.

Super Mario Run Yayınlandı!

Şimdilik sadece iPhone, iPad ve iPod touch modelleri için yayınlanan Super Mario Run, koşu temalı bir oyun olarak tasarlandı. Ancak bu koşu türünde tasarlanan oyun, normalden farklı bir bakış açısıyla kullanıcıları sunuluyor. Oyun, endless run olarak geçen sonsuz koşu türünde tasarlanmış olup 195 MB‘lık da bir boyuta sahiptir. Henüz aktif olarak görünmeyen Super Mario için App Store’ye girdiğinizde bir bildirim alacaksınız. Saat farkından dolayı “Yakında” yazısıyla beraber App Store’de görünen oyunu bir süre sonra indirebileceksiniz.

Yorum Yazın